Тростянецька публічна бібліотека вже є відомою на всю Україну. Модернізована в 2018 році за 2 млн грн вона також набула і нового наповнення. Бібліотека має дорослий, дитячий та молодіжний простори, місце для відеоігр, соціальне кафе, безкоштовний ігровий лабіринт, кухню, комп’ютерний центр. В бібліотеці можна знайти багато нових книг. Після оновлення відвідуваність значно зросла.

Соціальне кафе є родзинкою бібліотеки. Сюди можна прийти та випити каву або чай за символічні кошти, відчути себе у безпечному, теплому, красивому місці, де пропонуються й інші можливості як то нові книги, настільні ігри, цікаві заходи, кіноперегляди. Таким чином вирішується загальна проблема невеликих міст та сіл – відсутність місць, де діти та молодь можуть безпечно та якісно проводити дозвілля.

400 примірників яскравих, сучасних дитячих книг в бібліотеку подарувала праправнучка відомого промисловця і мецената Леопольда Кеніга пані Сибілла Страк-Циммерман.

В бібліотеці був запроваджений електронний каталог та електронний читацький квиток та формуляр. Програмісти міськради адаптували автоматизовану бібліотечну інформаційну систему Кoha. В електронний каталог бібліотеки були занесені бібліотечні фонди, створена електронна база читачів, налагоджена електронна книговидача, а електронна пільгова картка мешканця Тростянецької міської ОТГ виконує роль і читацького квитка користувача.

«Тростянецька публічна бібліотека стала бібліотекою сімейного читання, куди приходять працювати, навчатись і розважатися цілими сім’ями. Це – публічний простір, що належить кожному, і будь-хто має право проводити тут стільки часу, скільки вважає за потрібне, користуючись інтернетом та розетками», – наголошує Юрій Бова, міський голова Тростянця.

Детально про бібліотеку на сайті Сумського прес-клубу.

Контакти: Сумська область, м.Тростянець, вул. Л.Татаренка , 5a, Тел.: (05458) 5-19-91, email: bibtrost@ukr.net, Фейсбук сторінка

Графік роботи: вівторок-п’ятниця з 10:00 до 19:00, субота та неділя з 11:00 до 19:00, понеділок – вихідний.