Ми створюємо місце для дозвілля, де усім дітям – від малюків до підлітків буде цікаво, затишно та комфортно”

Навіть маленька дитяча бібліотека може здолати чимало стереотипів про роботу книгозбірні. Сьогодні полтавці це знають напевно. Нині бібліотека-філія №9 для дітей Полтавської міської ЦБС надає не лише інформаційні послуги, але й слугує платформою для дитячого дозвілля, тематичних зустрічей, майстер-класів і творчості.

Бібліотека є простором для згуртування громади та співпраці зі спеціалістами з різних галузей – дослідниками, видавцями, освітянами та працівниками культури.

Життя бібліотеки доволі насичене і, часом, місця для усіх ініціатив у самому лише  читальному залі не вистачає. Тому і постала потреба  переобладнати одне з приміщень у креативний простір для дітей, закупивши необхідні меблі, техніку, ігри та матеріали для творчості. Для реалізації всіх поставлених цілей бібліотека зібрала 25 тис грн на платформі Спільнокошту, а також МФ “Відродження” подвоїв цю суму.

Був створений «B-Zone» – новий креативний простір для дітей в бібліотеці-філії №9 для дітей Полтавської міської ЦБС, який включає:

  • Арт-зону, відеолокацію, місця для відпочинку, ігор та навчання
  • Тематичну програму заходів (природничі та етнографічні студії, творчість, критичне мислення)
  • Новий дизайн та зручні меблі
  • Куточок для дозвілля найменших

Сторінка бібліотеки в фейсбуці.