Титульна

ВГО “Українська бібліотечна асоціація” презентувала електронний посібник «Чотири простори бібліотеки: модель діяльності» з практичними рекомендаціями для створення в Україні сучасних бібліотек з інноваційними сервісами та можливостями.

Посібник знаходиться у відкритому доступі на сайті УБА. В ньому зібрані практичні поради щодо створення та наповнення чотирьох просторів сучасної бібліотеки: навчання, натхнення, зустрічей та подій. Всі вони підкріплені прикладами, які сьогодні реалізують бібліотеки в різних куточках України.

Як відбулась онлайн-презентація посібника можна переглянути тут.

Посібник «Чотири простори бібліотеки: модель діяльності» – це дієвий практичний інструмент, який може допомогти трансформувати бібліотеки об`єднаних територіальних громад (ОТГ) в центри культури, освіти й спільнодії, де в мешканців буде можливість отримувати потрібні знання, розвивати творчі здібності й креативність, розкривати таланти та цікаво й з користю проводити вільний час. Наступний крок – реальні дії з реорганізації бібліотечних просторів. Завантажити посібник можна за посиланням https://ula.org.ua/259-publikaciyi/vidannya

Практичний посібник розроблений в рамках проєкту «Чотири простори бібліотеки: інноваційна модель діяльності», що реалізується ВГО Українська бібліотечна Асоціація (УБА) за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Партнерами проєкту є Фундація Дарини Жолдак, Асоціація об`єднаних територіальних громад, Міністерство культури та інформаційної політики України. Над розробкою працювала команда експертів з ВГО Українська бібліотечна асоціація, Національної бібліотеки України Імені Ярослава Мудрого та дизайнери студії Arcite.