Чи може бути бібліотека – лідером екологічної освіти? Так!

Благодійний фонд «Бібліотечна країна» та юридична фірма EVERLEGAL анонсують спільний проєкт зі створення екологічного освітнього простору «Зелена бібліотека». Ми пропонуємо створити екологічний освітній простір у бібліотеці, який буде поєднувати оновлений демонстраційний майданчик та освітню програму з охорони довкілля для дітей та їх батьків.  

EVERLEGAL є «sustainable impact law firm»: підтримує екологічні ініціативи та проекти щодо заохочення здорового способу життя. А також EVERLEGAL є першою bike friendly юридичною компанією в Україні, велороботодавцем 2018 року, підтримує та пропагує екологічний транспорт в Україні. Основою цінностей компанії EVERLEGAL є екологічна свідомість, яка сьогодні торкається кожного з нас: від великого, середнього та малого бізнесу до кожного окремого члена нашого суспільства.

Саме тому разом з EVERLEGAL ми запускаємо проект, який в першу чергу налаштований на освіту молодого покоління ідеям та цілям сталого розвитку!

Новий простір буде облаштований в Дитячій бібліотеці на Пріорці, вул. Вишгородська 38, м. Київ та включатиме: креативний екодизайн (природні кольори, натуральні матеріали), елементи декору з переробних матеріалів, нові книги на екологічну тематику та навколишній світ, освітню програму (лекції та майстер класи з екологічної тематики, сортування сміття та переробки, збереження біорізноманіття тощо). Також біля бібліотеки ми хочемо встановити лавку з переробленого пластику з сонячною панеллю для зарядки телефонів. Останнім кроком проєкту стане отримання вперше українською бібліотекою міжнародного екологічного сертифікату “Зелений клас”!

Для реалізації проєкту ми збираємо 200 тис грн!

Пропонуємо вам стати меценатом проекту та зробити свій внесок в розвиток екологічної освіти для нового покоління!

Перерахунок можна здійснити за реквізитами:

БФ «Бібліотечна країна», Р/р UA493510050000026008593756000 в АТ «УкрСиббанк», МФО 351005, ЄДРПОУ 3982145 Призначення платежу: “Зелена бібліотека”. А також в головному меню сайту ви можете скористатись кнопкою “Підтримати внеском”.

Проєкт однієї з кімнат бібліотеки

У світі рух «Green library» розвивається вже понад 20 років. «Зелені бібліотеки» демонструють на власному прикладі практики сталого споживання та впроваджують просвітницьку роботу серед населення.

Категорії: Проекти