Благодійна організація The Nature Generation оголошує переможців Книжкової премії Green Earth Book Award 2020. “Щороку ми вшановуємо авторів та ілюстраторів, книги яких найкраще надихають дітей та молодь на глибшу оцінку, повагу та відповідальність за природне середовище. Протягом останніх 16 років ми щорічно присуджували національну премію і цьогоріч було номіновано понад 120 книг у чотирьох категоріях: книжка з малюнками; дитяча художня література; художня література для юнацтва; дитяча та юнацька нонфікшн література. “У 50-ту річницю Дня Землі ми аплодуємо авторам-переможцям за те, що мотивують молодь та продовжують висвітлювати екологічні проблеми”, – Amy Marasco, президент і засновник організації. “Ми рекомендуємо ці книги як джерело для всіх вчителів та батьків, які проводять уроки до Дня Землі”.

ПЕРЕМОЖЦІ ПРЕМІЇ
📗Маріо і отвір у небі, як хімік врятував нашу планету / Mario and the Hole in the Sky, How a Chemist Saved Our Planet, автор Елізабет Руш. Справжня історія про те, як американський мексиканський учений врятував планету від екологічної катастрофи.
📗З моєї раковини / Out of My Shell, автор Дженні Гебель. Натхненна історія про дружбу та мужність та про те, як молода дівчина допомагає популяції морських черепах.
📗Плутанина Лорела Грехема / The Confusion of Laurel Graham, автор Адрієнна Кіснер. Підліток справляється із хворобою бабусі, одержимий таємничою пташкою.
📗Вимирання жирафів / Giraffe Extinction, автор Таня Андерсон. Всебічний погляд на звички та спосіб життя жирафів, як їх популяція зменшилась на 40% з 1985 року, і як природоохоронці та читачі можуть допомогти їх збереженню.


Одна з книг, рекомендованих до читання експертами The Nature Generation, вже видана в Україні. Це книга “Ґрета і Гіганти. Історія, натхнена боротьбою Ґрети Тунберґ за порятунок світу” Зої Такер, КМ-БУКС.

Чекаємо на інші книги українською мовою!
Деталі – http://www.natgen.org/…/best-childrens-nature-books-in-2020/

#ЕкоВидання