Бюро УГКЦ з питань екології засноване у 2007 році. Робота Бюро направлена на формування відповідального ставлення до природи та підвищення екологічної свідомості у суспільстві шляхом інформаційно-освітньої діяльності та практичних ініціатив.

Серед основних напрямків діяльності виділяється створення освітніх видань з питань захисту довкілля та екології, зокрема екоказок для найменших.

“Різдво у лісі: екоказка”. Автор: Христина Валько

Повчальна історія про чарівний зимовий ліс і двох звірят, що зустрілися напередодні Різдва. Чудова книжечка для спільного читання з дітьми (від 3 років).

Врятуй світ! Все починається з тебе. Автор: Лучейко Яніна

Книжка для дітей, у якій розповідається про побутові відходи та що відбувається коли вони потрапляють у природу. Діти дізнаються, що більшість відходів – не сміття, а вторинна сировина, яку можна відсортувати,  переробити й виготовити нові потрібні речі. Для дошкільного та молодшого шкільного віку. Розмальовки за мотивами даної книги можна завантажити за посиланням.

Звірята зі Знесіння. Автор: Шпирка Віра

Книжка – портретне знайомство з тваринами, які живуть поряд із людьми та потребують їхнього захисту. Оповідання спонукає до доброзичливості і турботливого ставлення до Божого дивосвіту природи. Ілюстрації зображають справжніх звіряток, реальні пейзажі та впізнавані місця Львівського Знесіння, заохочуючи до відпочинку на лоні природи та цінування навколишньої краси. Для діток від 3-х років, спільного читання з дорослими та обговорення і засвоєння цінностей Природи.

Врятований ліс: екоказка. Автор: Кобель о. Олег.

Казка про їжачка Гачка, який зупинив протизаконне вирубування дерев і допоміг зберегти спільний для всіх лісових мешканців дім. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку і спільного читання в родинному колі.  

Їжачок-рятівничок: екоказка. Автор: Кобель о. Олег.

Казка про доброго їжачка Гачка, який урятував від пожежі польових та лісових мешканців – звірят та пташенят і допоміг людям усвідомити, що Земля – це наш спільний дім, а хто цей дім вогнем палить, перед Господом грішить.

Блакитний скарб: екоказка. Автор: Дзуль Ірина

Екологічна казка про дивовижні пригоди дівчинки Ангелінки, які допомогли їй усвідомити цінність води і важливість бережливого використання цього Божого дару для всіх людей.

Арчі: екоказка. Автор: Єгорушкіна Катерина

Казкова історія про песика Арчі, який намагається зробити світ чистішим та кращим. Цікаві та захопливі пригоди казкових героїв допоможуть пробудити любов до Божого створіння — природи, викликати співчуття до її страждань, навчать відповідально ставитися до довкілля, оберігати та примножувати природні дари і дбати про світ, який Творець подарував людям для спільного добра.

Я і Енергія: Навчальний посібник для учнів початкової школи

Посібник «Я і Енергія» в захопливій формі розповідає школярам молодших класів про раціональне використання ресурсів та енергії. 
Посібник розрахований на учнів 1-4 класів і може бути використаний у рамках викладання предмета «Я і Україна», трудового навчання, факультативних занять, для проведення годин спілкування та виховних заходів, для роботи гуртків та індивідуальної роботи учнів удома.

Контакти: тел. +38 097 983 16 80, e-mail: ekoburougcc@ukr.net Веб-сайт https://ecoburougcc.org.ua/

Сторінка у Фейсбук www.facebook.com/ecoburoinfo

#зеленаБібліотека #екоВидання