Показано 12 результатів

Благодійний фонд “Бібліотечна країна” започаткував акцію «Подаруй книги рідній бібліотеці». Мета акції – надати зручний інструмент приватним благодійникам та соціально-відповідальному бізнесу для оновлення фондів бібліотек новими сучасними книгами українських видавництв.  За умовами акції кожен бажаючий може придбати пакет книжок від українських видавництв, перерахувавши відповідну суму у якості благодійної допомоги на рахунок Фонду. Обраний пакет книг буде відправлений в зазначену благодійником бібліотеку. Це може бути бібліотека у рідному місті чи селі, а також бібліотека переможниця конкурсу «Бібліотека – як сучасний інформаційний центр».

Важливими перевагами акції, що забезпечують привабливість та зручність для благодійників, є велика знижка, яку надають видавництва саме в рамках цього благодійного проекту та безкоштовна доставка книг в бібліотеки компанією «Нова пошта». Сумарна вартість книжкових пакетів в рамках акції є значно меншою у порівнянні з вартістю тих самих книг у роздрібних книжкових магазинах, враховуючи також вартість доставки книг в бібліотеки.

Серед партнерів акції такі провідні видавництва: «Фоліо», «Наш формат», «Брайт Стар Паблішинг», «Саміт-книга», «Ранок», «Видавництво Анетти Антоненко», Видавництво «Основи», «Клуб Сімейного Дозвілля», «Віват» , «Час майстрів», «Нора друк», «Навчальна книга Богдан» .

Перелік книг в пакетах є орієнтовним і може бути частково замінений на останні книжкові новинки видавництв.

Публічний договір про надання благодійної допомоги

Статут БФ “Бібліотечна країна”

Наші реквізити: Р/р UA493510050000026008593756000 в АТ “УкрСиббанк”, МФО 351005, ЄДРПОУ 39821457, отримувач БО “Благодійний Фонд “Бібліотечна країна”, призначення платежу “На статутні завдання Фонду”