Показано 11 результатів

Долучайтесь до акції «Подаруй книги рідній бібліотеці»! 

Обери один з книжкових пакетів і відправ його в улюблену бібліотеку,  військовослужбовцям чи ветеранам. Завдяки нашим партнерам вартість кожного літературного пакета на 25% вигідніша від ринкової вартості, а доставка «Новою поштою» – безкоштовна.

Придбайте пакет книг, перерахувавши кошти як благодійну допомогу на рахунок нашого Фонду. Ми відправимо книги в обрану вами бібліотеку або ж військовослужбовцям чи ветеранам.

Наша перевага! Видавництва надають велику знижку на книги, а компанія “Нова пошта” безкоштовно доставить книги в бібліотеку. Тому сумарна вартість книжкових пакетів в рамках акції є значно меншою у порівнянні з вартістю тих самих книг у роздрібних книжкових магазинах. Серед партнерів акції такі провідні видавництва: «Фоліо», «Наш формат», Видавництво Старого Лева, А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, «Саміт-книга», «Ранок», «Лабораторія», «Клуб Сімейного Дозвілля», «Віват» , «Віхола», «Нора друк», «Навчальна книга Богдан» та інші.

Перелік книг в пакетах є орієнтовним і може бути частково замінений на останні книжкові новинки видавництв. Треба брати до уваги ймовірне підвищення цін та те, що якихось книг може не бути в наявності у видавництв. 

Публічний договір про надання благодійної допомоги

Статут БФ “Бібліотечна країна”

Наші реквізити: Р/р UA493510050000026008593756000 в АТ “УкрСиббанк”, МФО 351005, ЄДРПОУ 39821457, отримувач БО “Благодійний Фонд “Бібліотечна країна”, призначення платежу “На статутні завдання Фонду”. Швидкий переказ також можливий через WayForPay