Знаковий проект культурної інфраструктури Канади – вказує шлях до більш екологічного майбутнього!

В Канаді йде спорудження об’єднаної установи – Публічної бібліотеки Оттави та Бібліотеки та Архіву Канади. Історія цього новаторського проекту – результат безпрецедентного партнерства і взаємодії з громадськістю.

Проєкт будівлі відповідає стандарту LEED Gold, незалежній сертифікації, яка враховує екологічне використання ресурсів. Фінансування федерального уряду також дозволить:

  • модернізувати ізоляцію будівлі
  • встановити вікна з потрійним склопакетом
  • спорудити сонячні батареї на даху та вбудовані у фасад
  • створити криту зелену стіну

Концепція нової споруди відповідає зусиллям уряду Канади, щоб такі великі інфраструктурні проекти сприяли забезпеченню чистого, безпечного та стійкого середовища для сучасних та майбутніх поколінь.

Зелений дах з сонячними панелями

Відкриття будівлі заплановане на 2025 рік, новий заклад обіцяє стати виставковим центром для культурної спадщини країни, місцем зустрічей для місцевих жителів та гостей міста, яскравим прикладом прихильності уряду до побудови стійкої інфраструктури.

  • Ці інвестиції призведуть до 30% зменшення інтенсивності парникових газів.
  • Новий спільний об’єкт стане результатом партнерства та залучення громади, і об’єднає жителів Оттави, канадців та відвідувачів з усього світу для пізнання та творчості.
  • Під час публічних обговорень із широким колом зацікавлених сторін, респонденти в переважній більшості висловили концепції “зеленої” будівлі.

“Як ми знаємо, боротьба зі зміною клімату вимагає узгоджених зусиль та співпраці між усіма секторами та рівнями управління. Наша Об’єднана бібліотека стане знаковою частиною нашого міста, і завдяки цьому федеральному фінансуванню ми зможемо покращити конструкцію, яка має бути з нульовим рівнем вуглецю. Це підтримує амбітні цілі Ради щодо зменшення викидів парникових газів у нашому місті на 100% до 2050 року та є чудовим прикладом співпраці, яка допомагає нам активно управляти наслідками зміни клімату “, – мер Джим Уотсон, місто Оттава.

Читайте детальніше на сайті проєкту.