Шульгівський ліцей отримав оновлений бібліотечний простір, який перетворився у сучасний інформаційно-ресурсний центр навчального закладу.

В навчальному закладі реалізується програма «ЕКО-бібліотека». За період реалізації Ініціативи було проведено 5 виховних годин для учнів молодших класів, в яких загалом взяло участь понад 40 осіб, було проведено інформаційну кампанію для мешканців Шульгівського старостинського округу щодо необхідності укладати договори на вивезення сміття та благодійну акцію «За життя без сміття!», під час якої учасники передали на переробку понад 1 тону вторинної сировини (663 кг склобою, 541 кг макулатури, 42 кг пластику, та 1,5 кг алюмінію).

Також протягом реалізації проекту тривала акція «Здай батарейку – отримай цукерку!». За період акції було здано 15 кг відпрацьованих батарейок, які відправлено на переробку. За виручені кошти під час благодійної акції було придбано та передано у фонд бібліотеки ліцею 14 нових дитячих книжок та 2 ігри на екологічну тематику.

Проект «ЕКО-бібліотека – рестарт» реалізовано ГО «Шульгівська громада» спільно з Шульгівський ліцей за фінансової підтримки БО «Благодійний фонд «МХП – громаді» та Петриківської селищної ради.