Корисні ресурси для бібліотек

Ви можете ознайомитись із розробленими нами переліками книг: “Бібліотека відновлення”, Бібліотека «Інвіктус» від проєкту “Рівновага. Книги”, “Здоров’я та профілактика захворювань”, “Зелена бібліотека” та іншими на сторінці https://livelibrary.com.ua/books/

Бібліотека відновлення сформована з метою зібрати знання світу для якісного відновлення та процвітання України. Що таке бібліотека відновлення, читайте тут.


Як бібліотекам зробити свої громади здоровішими?Довідник складено за досвідом впровадження благодійним фондом «Бібліотечна країна» компонента «Охорона здоров’я через бібліотеки та літературу» в рамках реалізації Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» впродовж 2022 року.


Завантажити безкоштовно матеріали з промоції здоров’я (розроблені Центром громадського здоров’я) можна за посиланням.

Головна

***

Безкоштовно завантажити та роздрукувати книжкові закладки “Здорові бібліотеки” можна тут, “Зелені бібліотеки”  тут


Разом з Львівської муніципальною бібліотекою, Благодійним фондом «Львів_опір» ми збираємо книги іноземними мовами для українських бібліотек. Всі оголошення, оновлення про перебіг акції та надіслані книги в Україну та їх розподіл українським бібліотекам ви зможете прочитати на веб сайті та сторінці проєкту.


Підписуйтесь на наш канал YouTube, щоб мати доступ до освітніх лекцій.

Підписуйтесь на нашу розсилку новин!