Благодійна організація «Благодійний фонд «Бібліотечна країна» оголошує тендер на закупівлю продукції медичного призначення в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що фінансується  Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDС).

Період закупівель – липень 2022 року.

В рамках проєкту Організатор тендеру закуповує перелік виробів медичного призначення відповідно до Додатку №1 для бібліотек-учасниць проєкту в 20 пілотних громадах 4 областей України.

Учасники тендеру: організації або фізичні особи-підприємці, які працюють у сфері роздрібної торгівлі медичними виробами. За результатами тендеру буде обрано одного постачальника.

Передбачається, що після оголошення результатів тендеру, з постачальником буде укладено договір, за яким протягом серпня буде закуплена товари медичного призначення.

Вимоги до потенційних постачальників товарів:

  • Необхідний досвід в сфері торгівлі;
  • Позитивний імідж та надійна ділова і професійна репутація;
  • Здатність виконувати поставки товарів у визначені терміни.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати тендерну пропозицію, яка буде включати розрахунок вартості зазначених в Додатку №1 товарів.

Як взяти участь у конкурсі: будь ласка, надсилайте свою тендерну пропозицію (розрахунок вартості, витяг або виписку з ЄДРПОУ юридичної особи) українською мовою на адресу livelibrary.ukraine@gmail.com до 31 липня 2022 року (до 23:59). У назві повідомлення зазначте: «Тендерна пропозиція на медичні вироби»

Categories News