Cтартував новий сезон проєкту «Нова сторінка» разом із народною депутаткою України Євгенією Кравчук. Цього року ми будемо не тільки передавати тематичні набори книг, а й організуємо дискусійні клуби, які громади у подальшому зможуть масштабувати і за межами бібліотеки.

Минулого року ми охопили проєктом 18 бібліотек, що отримали сумарно 1000 нових книг. На «другому колі» прагнемо зробити ще більше, залучивши і публічні, і шкільні (які мають спільні проєкти з громадою) бібліотеки у громадах з усієї України, що мають до 50 тис. населення. При доборі переможців ми враховуватимемо насамперед:

  • розуміння потреб і тісну комунікацію з громадою;
  • активність та ініціативність бібліотеки;
  • охоплення проєктом різних регіонів України.

Як все відбуватиметься:

До 20 лютого ви можете заповнити опитувальник за посиланням, що допоможе нам дослідити потреби бібліотек за тематикою книг та у подальшому подарувати саме те, що буде найцікавіше читачам. Власне конкурсний відбір триватиме з 20 лютого до 5 березня. Закликаємо кожну бібліотеку, що відповідає критеріям (публічна/відкрита шкільна + населення до 50 тис.), не зволікати із заповненням анкети (до 5 березня 2022). А вже 5 квітня ми оголосимо перелік із 20 переможців.

Дивіться презентацію нового етапу конкурсу.

Чекаємо на ваші анкети!

.