Книга – це зброя! І книга – це інструмент відбудови!

Ми впевнені, що після перемоги України книги допоможуть нам відбудувати нову країну, а бібліотеки в тому зіграють вагому роль. 

https://www.slideshare.net/Livelibrary2019/ss-f317

Наша місія: зібрати знання світу для якісного відновлення та процвітання України.

Стратегія перемоги: ми мусимо створити бібліотеки відновлення та зростання в наших громадах, щоб зібрати найкращий світовий досвід та врахувати його під час відновлення.

Наші міста та будинки мають стати кращими ніж до війни, освіта більш сучасною та інтерактивною, наші громадяни повернуться в Україну зі знаннями нових іноземних мов, цей список змін можна продовжувати.
Для цього наші освітяни, архітектори, будівельники, представники місцевої влади та громадяни в цілому мають мати доступ до сучасної літератури з ключових тем відповідно до найбільших викликів війни.

Ключові теми відповідно до найбільших викликів війни
Ключові теми відповідно до найбільших викликів війни

Давайте разом сформуємо перелік книг на теми, які дозволять нам відбудувати та розвинути країну. Цими книгами ми будемо рекомендувати наповнити кожну бібліотеку України!

Залишайте ваші пропозиції щодо назв книг у формі.

Також ви можете задонатити на закупівлю цих книг до бібліотек України, здійснивши благодійний платіж на рахунок UA493510050000026008593756000, АТ «УкрСиббанк», МФО 351005, ЄДРПОУ 39821457, БО «Благодійний Фонд «Бібліотечна країна», призначення платежу «Благодійний внесок на статутні завдання Фонду»

або на Монобанку https://send.monobank.ua/jar/7AEjYSKasR

«Бібліотечна країна» — це про успішні бібліотеки, які змінюють життя людей та громад. Фонд працює над поширенням нового бачення та ролі бібліотек у сучасному суспільстві, стимулюванням інновацій через висвітлення найкращих практик роботи бібліотек та вивчення світового досвіду, оновленням книжкових фондів бібліотек, популяризацією книг і поширенням культури читання.