Книга – це зброя! І книга – це інструмент відбудови!

Ми впевнені, що після перемоги України книги допоможуть нам відбудувати нову країну, а бібліотеки в тому зіграють вагому роль. 

Давайте разом сформуємо перелік книг на теми, які дозволять нам відбудувати та розвинути країну (наприклад, архітектура, урбаністика, бізнес, нові технології, енергоефективність, розвиток громад, громадське здоров’я, освіта, військова справа, глобальний розвиток, тощо). 

Цими книгами ми будемо рекомендувати наповнити кожну бібліотеку України!

Залишайте ваші пропозиції щодо назв книг у формі.

Також ви можете задонатити на закупівлю цих книг до бібліотек України, здійснивши благодійний платіж на рахунок UA493510050000026008593756000, АТ «УкрСиббанк», МФО 351005, ЄДРПОУ 39821457, БО «Благодійний Фонд «Бібліотечна країна», призначення платежу «Благодійний внесок на статутні завдання Фонду»

або на Монобанку https://send.monobank.ua/jar/7AEjYSKasR

«Бібліотечна країна» — це про успішні бібліотеки, які змінюють життя людей та громад. Фонд працює над поширенням нового бачення та ролі бібліотек у сучасному суспільстві, стимулюванням інновацій через висвітлення найкращих практик роботи бібліотек та вивчення світового досвіду, оновленням книжкових фондів бібліотек, популяризацією книг і поширенням культури читання.