Книжковий клуб Цілей сталого розвитку для юних читачів — Sustainable Development Goals Book Club був заснований Міжнародною асоціацією видавців та відділом зв’язків з громадськістю ООН. Книжковий клуб ЦСР прагне використовувати книги в якості інструменту для заохочення дітей у віці від 6 до 12 років до взаємодії з принципами Цілей сталого розвитку за допомогою ретельно підібраних списків для читання книг з усього світу, пов’язаних з кожною з 17 ЦСР, на офіційних мовах ООН – англійській, арабській, іспанській, китайській, російській та французькій.

Всі бажаючи можуть заснувати Книжкові клуби ЦСР у своєму населеному пункті та обмінюватися фотографіями з хештегом #SDGBookClub.

Завітайте на офіційну сторінку www.un.org/sustainabledevelopment/sdgbookclub

Ідеї для занять книжкового клубу ЦСР:

  • Допоможіть дітям створити плакат з фотографією або малюнком і цікавими фактами про їх улюблених персонажів з книги.
  • Розробіть для дітей «полювання за сміттям», використовуючи малюнки і картинки замість питань, і допоможіть їм шукати речі, згадані в книзі.
  • Допоможіть дітям написати лист представнику місцевого самоврядування і розкажіть йому, що ви дізналися з книги та запитайте, які дії вони роблять для досягнення конкретної Цілі сталого розвитку.
  • Організуйте для дітей молодшого віку обговорення книги за участю батьків і дітей.
  • Розкажіть про себе в соціальних мережах, використовуючи хештег #SDGBookClub.

Перелік книг українською мовою, які ви можете використовувати для Книжкового клубу ЦСР, за посиланням.