Наприкінці року ми вирішили відзначити досягнення бібліотекарів та нагородити за найцікавіші історії успіху у 2017 році. Ми отримали на конкурс 40 історій, кожна з них заслуговує на увагу. Але ми мали обрати переможців і ними стали:  

1. Смизька центральна бібліотека: за успішне співробітництво з владою та громадою.
2. Бібліотека-філія №3 для дітей ЦБС м. Коростеня: за роботу з молоддю (проект «Ігровий портал» – пропагування настільних ігор та якісного дозвілля молоді).
3. Верхньосироватська сільська бібліотека та Великосорочинська сільська бібліотека за ефективне залучення волонтерів до роботи бібліотеки.
4. Здолбунівська районна бібліотека для дітей та юнацтва: за комплексний проект відкритого простору «ЗЕлений газОН».
5. Ворзельська селищна бібліотека: за оригінальний проект «Програма лояльності – дисконтна програма для читачів».
6. Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва: за патріотичне виховання дітей та молоді, а саме створення патріотичного арт-табору «Сторінками історії» – унікального міського табору денного перебування на базі бібліотеки. 
7. Публічно шкільна бібліотека с. Грем’яче: проведення благодійного ярмарку для збору коштів на поточний ремонт бібліотеки.

Хочемо відзначити високу активність бібліотекарів у фандрейзинговій діяльності. Зокрема, кілька бібліотек успішно перемогли в «Громадському проекті» та отримали бюджетне фінансування на створення бібліо-хабів на базі бібліотек, що засвідчує підтримку громади та високу якість роботи бібліотек. Також прослідковується ефективна співпраця бібліотек із владою, локальними спонсорами, волонтерами. Сподіваємося, що висвітлені успіхи стануть гарними прикладами та “банком ідей” для майбутньої діяльності бібліотек!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІСТОРІЙ УСПІХУ 2017