Чи може бути бібліотека – лідером екологічної освіти? Так!

Благодійний фонд «Бібліотечна країна» та юридична фірма EVERLEGAL анонсують спільний проєкт зі створення екологічного освітнього простору «Зелена бібліотека». Ми пропонуємо створити екологічний освітній простір у бібліотеці, який буде поєднувати оновлений демонстраційний майданчик та освітню програму з охорони довкілля для дітей та їх батьків.  

EVERLEGAL є «sustainable impact law firm»: підтримує екологічні ініціативи та проекти щодо заохочення здорового способу життя. А також EVERLEGAL є першою bike friendly юридичною компанією в Україні, велороботодавцем 2018 року, підтримує та пропагує екологічний транспорт в Україні. Основою цінностей компанії EVERLEGAL є екологічна свідомість, яка сьогодні торкається кожного з нас: від великого, середнього та малого бізнесу до кожного окремого члена нашого суспільства.

Саме тому разом з EVERLEGAL ми запускаємо проект, який в першу чергу налаштований на освіту молодого покоління ідеям та цілям сталого розвитку!

Проєкт однієї з кімнат бібліотеки

Новий простір буде облаштований в Дитячій бібліотеці на Пріорці, вул. Вишгородська 38, м. Київ та включатиме: креативний екодизайн (природні кольори, натуральні матеріали), елементи декору з переробних матеріалів, нові книги на екологічну тематику та навколишній світ, освітню програму (лекції та майстер класи з екологічної тематики, сортування сміття та переробки, збереження біорізноманіття тощо). Також біля бібліотеки ми хочемо встановити лавку з переробленого пластику з сонячною панеллю для зарядки телефонів.

Для реалізації проєкту ми збираємо 200 тис грн!

Пропонуємо вам стати меценатом проекту та зробити свій внесок в розвиток екологічної освіти для нового покоління!

Реквізити Фонду: БФ «Бібліотечна країна», Р/р UA493510050000026008593756000 в АТ «УкрСиббанк», МФО 351005, ЄДРПОУ 3982145 Призначення платежу: “Зелена бібліотека”. А також в головному меню сайту ви можете скористатись кнопкою “Підтримати внеском”.

У світі рух «Green library» розвивається вже понад 20 років. «Зелені бібліотеки» демонструють соціальну роль і відповідальність як провайдери освіти для сталого розвитку демонструючи власним прикладом практики сталого споживання та впроваджуючи просвітницьку роботу серед населення.